Site icon New Social Polska

Youtube – Kto ma najwięcej subskrypcji

Youtube - Kto ma najwięcej subskrypcji

Czy zastanawialiście się może, który youtuber ma najwięcej subskrypcji? Z czego to wynika? Dzięki nam dowiecie się który kanał na youtube ma najwięcej subskrypcji. Przedstawimy wam kanały, które mają najwięcej subskrypcji w Polsce, Europie oraz na świecie.

Youtube – Kto ma najwięcej subskrypcji na świecie?

Jeżeli ,chodzi o liczbę subskrybcji na świecie, to obecnie króluje kanał T-Series prowadzony przez indyjską wytwórnię muzyczną założoną przez Gulshana Kumara w 1983 roku. Bazuje on mocno na muzyce hip-hop oraz idi-pop a przede wszystkim muzyce filmów rodem z Bollywood. Wytwórnia ta jest największą wytwórnią muzyczną na rynku Indyjskim, a jeżeli chodzi o liczbę subskrypcji, to obecnie ma on grubo ponad 200 milionów subskrypcji. Swego czasu kanał ten mocno walczył o subskrypcje ze szwedzkim youtuberem PewDiePie, jednak ostatecznie PewDiePie, mimo różnych nie do końca uczciwych zagrywek przegra, a jego miejsce ostatecznie zajął T-seires.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, o tym jak zostać youtuberem, to kliknij: https://infojob.pl/jak-zostac-youtuberem

Kto ma więc najwięcej subskrypcji w Europie?

Tutaj nie ma co się oszukiwać, najwięcej subskrypcji w Europie ma wspomniany wcześniej PewDiePie, czyli właściwie Felix Arvid Ulf Kjellberg, Szwed urodzony w 1989 roku w szwedzkim mieście Göteborg. Jego kanał 2010 roku i od tego czasu bije on rekordy popularności. Czym więc zasłynął? Przede wszystkim jego kanał nagrania z różnych gier (tak zwanych gameplay) komentowaniem oraz przeglądaniem reddita (jest to można powiedzieć dosyć specyficzne, oraz kontrowersyjne forum internetowe), a także różnego rodzajami wyzwań, na przykład You Laugh, You Lose, czyli jak się zaśmiejesz, to przegrasz. Najbardziej popularny film, czyli Bitch Lasagna zdobył 299 milionów wyświetleń, co nie można ukrywać, jest niewątpliwie wynikiem wprost kosmicznym. Kolejnym jego niewzykle popularnym filmikiem, a zarazem autorskim utworem jest „Congratulations”, którym próbował, i chwilowo mu się to udało zdeklasować z pierwszego miejsca pod względem subskrypcji kanał T-Series. Nie ma co przy tym ukrywać, utwór jest dość kontrowersyjny, i powstał w celu wyśmiania T-series. Ogólnie trzeba powiedzieć jasno, PewDiePie wybił się mocno właśnie między innymi dzięki kontrowersji, i dzięki niej też się utrzymuje na szczycie. I o ile pod względem subskrypcji pokonuje go T-seies, o tyle na sukces tamtego kanału pracuje wiele ludzi, natomiast PewDiePie działa praktycznie sam, bez niczyjej pomocy.

Kto jest najbardziej popularnym youtuberem w Polsce?

Na pierwszym miejscu pod względem subskrypcji w Polsce plasuje się Blowek, czyli Karol Gązwa urodzony w 17 grudnia 1996. Kanał Blowka zasłynął w 2011- wówczas jego kanał był znany jako minecraftblow. Jego pierwsze lata nagrywania w dużej mierze były właśnie poświęcone gameplayom właśnie z tej gry, czym zyskał sobie sporą popularność. Warto podkreślić, że w momencie osiągnięcia miliona subskrybentów miał zaledwie osiemnaście lat, co jest wynikiem iście imponującym. Obecnie od 2018 roku nieprzerwanie zajmuje pierwsze miejsce pod względem subskrypcji na polskim youtube. Jego obecna liczba subskrypcji to grubo ponad 4 miliony wyświetleń. Według niektóych informacji dostępnych w Internecie to za jego namową zaczął nagrywać filmiki na youtube aktor Cezary Pazura. W 2018 roku blowek wziął udział w programie telewizyjnym „zgłoś remont”, natomiast z kolei w 2019 roku wydał swoją pierwszą książkę „Zostań YouTuberem”

Podsumowanie

Youtube zarówno polski, jak i też zagraniczny, to tak naprawdę przepotężna machina informacyjna, w której znajdziemy niemalże wszystko. Pamiętajmy, jednak że ta maszyna nie działa sama, jest ona napędzania przez użytkowników serwisu. To my tak naprawdę decydujemy, co jest na topie, gdyż bardzo wielu twórców tworzy swoje filmiki właśnie pod publikę. Często rodzi to jednak różne zachowania patologiczne takie jak między innymi patostreaming, gdzie często występuje alkohol, przemoc, różnego rodzaju używki, oraz powszechnie używane są różnego rodzaju wulgaryzmy. Dlatego, jeżeli nie chcemy, by takie zjawiska się pojawiały, to po prostu ich nie oglądajmy.

Exit mobile version