Site icon New Social Polska

Jak ściągnąć muzykę z YouTube?

Jak ściągnąć muzykę z YouTube?

W serwisie YouTube znajdują się miliony utworów, a większość z nich jest zamieszczana przez użytkowników. Zdecydowana większość tych treści jest wolna od tantiem i dostępna na licencji Creative Commons. Możesz jednak nadal chcieć pobierać muzykę, którą sam umieściłeś w serwisie YouTube. Nie martw się, jest to całkowicie pozbawione ryzyka. Przeczytaj kilka sposobów pobierania muzyki z YouTube. Nie musisz się martwić o utratę oryginalnego utworu ani o złamanie jakichkolwiek zasad, nie musisz też martwić się o żadne kwestie prawne.

Z przyjemnością przedstawiamy artykuł, który powstał przy współpracy z dialloteam.pl

FileVid

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak pobierać muzykę z serwisu YouTube, nie jesteś sam. Jest to druga co do wielkości wyszukiwarka na świecie, a miliony ludzi chętnie słuchają filmów i muzyki w serwisie YouTube. Możesz się jednak zastanawiać, jak legalnie pobierać muzykę z YouTube. Odpowiedź jest zaskakująco prosta: wystarczy skopiować adres URL filmu, który chcesz pobrać, i wkleić go w serwisie FileVid. Następnie możesz odtworzyć film na komputerze lub przenieść go na inne urządzenie.

Po wklejeniu linku do filmu, który chcesz pobrać, kliknij przycisk „Pobierz”. Musisz wybrać format i jakość pliku, który chcesz zapisać. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, jako format wyjściowy wybierz MP3. Jeśli martwisz się o rozmiar pliku, zawsze możesz wybrać opcję wysokiej jakości. Jeśli masz mniej miejsca na swoim urządzeniu, rozważ pobranie muzyki do Dropbox. Jest to łatwe i bezpłatne rozwiązanie.

Converto

Jeśli chcesz bezproblemowo pobierać muzykę z serwisu YouTube, możesz skorzystać z programu takiego jak VideoProc. To darmowe narzędzie jest łatwe w użyciu i lekkie, a jednocześnie wystarczająco wydajne, aby pobierać duże ilości multimediów. Oprogramowanie jest łatwe w obsłudze, posiada intuicyjne elementy sterujące, a do pobierania materiałów nie jest potrzebna wiedza na temat liczby klatek na sekundę i rozdzielczości. Nawet początkujący użytkownicy mogą z łatwością konwertować pliki wideo i audio. Po pobraniu plików można je odsłuchać na komputerze lub przesłać do urządzeń przenośnych.

Converto to doskonałe narzędzie internetowe do konwertowania filmów muzycznych i podcastów z serwisu YouTube. Wystarczy wprowadzić adres URL filmu, a Converto zrobi resztę za Ciebie. Po wprowadzeniu adresu URL program Converto wyszuka i przekonwertuje wideo na pliki Mp3. Możesz wybrać między pobieraniem zbiorczym a pobieraniem pojedynczych plików. W zależności od rozmiaru plików i szybkości Internetu pobieranie pliku może potrwać kilka minut.

AceThinker MP3 Juice Downloader

Być może szukasz sposobu na bezpłatne pobieranie muzyki z serwisu YouTube. Do wyboru jest kilka bezpłatnych programów do pobierania online. AceThinker MP3 Juice Downloader to jeden z najskuteczniejszych programów na rynku, który obsługuje większość przeglądarek. Narzędzie to jest kompatybilne ze wszystkimi popularnymi usługami strumieniowego przesyłania muzyki i można je pobierać w różnych formatach. Po pobraniu muzyki można ją przenieść do odtwarzacza MP3.

Proces pobierania muzyki z serwisu YouTube jest prosty. Wystarczy wkleić adres URL filmu w polu tekstowym i kliknąć przycisk „Pobierz”. Dźwięk zostanie pobrany na Twój komputer. Ten program jest przeznaczony do pobierania filmów muzycznych z serwisu YouTube i zapisywania ich na komputerze. Jednak będziesz mógł pobierać tylko pliki MP3, a nie wideo, i nie możesz wybrać żądanej jakości. Najlepszą cechą programu AceThinker MP3 Juice Downloader jest to, że jest on umieszczony na stronie internetowej, więc nie trzeba go instalować na komputerze.

Przewiewna strona

YouTube to jedna z najpopularniejszych witryn i usług internetowych, dlatego miliony ludzi używają jej do oglądania treści. Ale choć filmy można oglądać na tej platformie, wiele osób woli pobierać je do późniejszego odsłuchania. Oto jak pobierać muzykę z YouTube. Upewnij się, że używasz pliku do użytku osobistego, a nie do nielegalnego rozpowszechniania. W tym artykule znajdziesz przewodnik krok po kroku, który pomoże Ci pobrać muzykę z YouTube w najbezpieczniejszy i najwygodniejszy sposób.

Aby pobrać muzykę z serwisu YouTube, najpierw skopiuj łącze do filmu, który chcesz pobrać. Następnie zainstaluj oprogramowanie do pobierania. Wiele z tych programów jest bezpłatnych i obsługuje setki stron internetowych. Program Airy można zainstalować w ulubionej przeglądarce i pobierać materiały w bardzo wysokiej rozdzielczości, nawet 4K. Można je zapisać w formacie MP4, FLV lub 3GP. Aby pobierać filmy w najwyższej jakości, należy najpierw pobrać film.

Exit mobile version