Site icon New Social Polska

Filtr wybielający zęby- popraw swoje zdjęcie jednym kliknięciem!

Filtr wybielający zęby- popraw swoje zdjęcie jednym kliknięciem!

Nie da się ukryć, że marzenia o pięknym i białym uśmiechu są dla niektórych niezwykle odległe. Jednak obecnie mamy wiele sposób na to, by poprawić swój uśmiech chociażby na zdjęciach, które zamieszamy w mediach społecznościowych. Wobec tego jak działa filtr wybielający zęby?

Fenomen mediów społecznościowych

Nie da się ukryć, że obecnie każdy z nas ma konto w mediach społecznościowych. Wynika to z niezwykle prostego powodu. W mediach społecznościowych, każdy z nas ma ogromną możliwość kreacji samego siebie. W praktyce oznacza to, że możemy stać się kimś całkowicie innym, a jednak w dalszym ciągu pozostaniemy sobą. Obecnie popularne aplikacje społecznościowe jak np. Snapchat czy też Instagram cieszą się niezrównaną dotąd popularnością. Jednak prawdziwa rewolucja miała miejsce w momencie, kiedy te aplikacje wprowadziły pierwsze filtry do zdjęć. Na czym polegał ich fenomen? Otóż filtry do zdjęć w najprostszych słowach pozwalały nam je upiększyć, a także w niezwykle kompleksowy sposób upiększyć nas samych. Jeśli mieliśmy kompleks zbyt dużego nosa, czy być może chcieliśmy się zaprezentować w nowym kolorze włosów, to dzięki tego typu filtrom, zostało nam to umożliwione. Wówczas popularność aplikacji społecznościowych sięgnęła prawdziwego zenitu, jednak nie oznacza to, że przestały one pracować nad nowoczesnymi technologiami i jeszcze większymi udogodnieniami, by jeszcze skuteczniej zaskakiwać swoich użytkowników.

Filtr wybielający zęby- stomatolog nie będzie już potrzebny!

Nie da się ukryć, że obecnie zarówno na Instagramie jak i na wspomnianym już wcześniej Snapchacie, użytkownicy mogą korzystać z filtra, który na stałe zrewolucjonizował wygląd zdjęć. Pojawił się bowiem filtr wybielający zęby! Każdy z nas z pewnością marzy o tym, by mieć śnieżnobiały uśmiech, dosłownie taki sam jaki prezentują największe gwiazdy czerwonych dywanów w Hollywood. Nie da się ukryć, że filtr wybielający zęby skutecznie możemy taki efekty osiągnąć. Filtr wybielający zęby działa na bardzo prostej zasadzie, wystarczy go jedynie uruchomić, a następnie uśmiechnąć się do zdjęcia. Wówczas sam filtr wybielający zęby zadba o to, by nasz uśmiech prezentował się prawdziwie zniewalająco. Warto jednak w tym momencie wspomnieć również o tym, że filtr wybielający zęby nie jest zarezerwowany jedynie dla aplikacji społecznościowych. Okazuje się, że obecnie takie rozwiązanie w swoich produktach wprowadziły również programy do obróbki i edycji zdjęć, wówczas można gotową fotografię po prostu edytować i sprawić, że nasz uśmiech będzie o wiele szerszy, a jednocześnie prawdziwie śnieżnobiały. 

Czy rzeczywiście nie będzie potrzebny już stomatolog?

Wiele użytkowników wspomnianych już aplikacji społecznościowych, chętnie korzysta z dobrodziejstw tego filtra. Niemniej jednak czy jest on zastępstwem dla stomatologa? Warto uzmysłowić sobie, że filtr wybielający zęby jest jedynie popularnym narzędziem, który w wirtualny sposób pomoże nam osiągnąć zamierzone efekty i nadać nam śnieżnobiały uśmiech. Niemniej jednak warto pamiętać, że efekt ten będzie widoczny jedynie na fotografii, a nie w świecie realnym. Wobec tego, nasz codzienny, rzeczywisty uśmiech nie będzie w tak biały i zdrowy, co z pewnością będzie zauważone w przypadku rozmowy twarzą w twarz. Jak informuje portal dentystyczny Dentinfo Jasno można więc stwierdzić, że filtr wybielający zęby nie zastąpi nam wizyty u profesjonalnego stomatologa, który nie tylko może nasze uzębienie skutecznie wyleczyć, ale także w realny i trwały sposób te zęby wybielić. Pamiętajmy, że oferowane w gabinetach stomatologicznych zabiegi, które odnoszą się do wybielania zębów, są o wiele skuteczniejsze niż poleganie na filtrze aplikacji społecznościowych. Po pierwsze taki zabieg dokładnie oczyści nasze zęby z osadów i nalotów, a po drugie, da on niezwykle trwały i satysfakcjonujący efekt. Wobec tego śmiało możemy korzystać z dobrodziejstwa danego nam przez aplikacje w postaci filtra wybielającego zęby, niemniej jednak jeśli zależy nam na realnych rezultatach, wówczas wizyta u stomatologa będzie koniecznością.

Exit mobile version