Site icon New Social Polska

Jak zdobyć kolekcjonerskie naklejki na legitymacje ELS i ELD?

Biały zamek w warszawie

Naklejki na legitymacje studenckie i doktoranckie przedłużają ważność legitymacji i uprawniają do korzystania z przysługujących zniżek. Od kilku lat hologramy ELS i ELD cieszą się sporym zainteresowaniem kolekcjonerów. Co warto wiedzieć o naklejkach studenckich i doktoranckich? Gdzie można kupić hologramy kolekcjonerskie?

Naklejki studenckie i doktoranckie – charakterystyka

Naklejki na Elektroniczną Legitymację Studencką i Elektroniczną Legitymację Doktorancką zastąpiły pieczątki w tradycyjnych dokumentach w formie papierowej książeczki. Studenci i doktoranci posiadający legitymację ELS i ELD otrzymują w dziekanatach uczelni wyższych naklejkę, która przedłuża ważność legitymacji i tym samym uprawnia do korzystania z przysługujących ulg w transporcie publicznym, instytucjach kultury, księgarniach akademickich, a także atrakcyjnych rabatów w klubach, restauracjach, pensjonatach, hotelach, schroniskach górskich i punktach usługowych. Na legitymacji ELS znajduje się 12 okienek na naklejki ELS, ponieważ studenci otrzymują je dwa razy w roku, a na legitymacji ELD znajduje się 5 okienek przedłużających ważność dokumentu raz w roku. Czy naklejka kolekcjonerska i hologramy studenckie kolekcjonerskie ELS do legitymacji różnią się od oryginalnej? Okazuje się, że hologram na naklejkę studencką do celów kolekcjonerskich wygląda niemal identycznie: posiada znak orła, znak RP, laserowo nacinaną datę ważności, 8 cyfr zawierających kod uczelni oraz numer seryjny naklejki oraz specjalne zabezpieczenie w postaci plastra miodu. Hologramy kolekcjonerskie dla doktorantów także posiadają specjalny kod, znak wodny i zabezpieczenie, które powoduje uszkodzenie naklejki podczas próby odklejenia. Naklejki ELS i ELD cieszą się sporą popularnością wśród kolekcjonerów i absolwentów, którzy chcą mieć pamiątkę z czasów studenckich. Jak zdobyć hologram kolekcjonerski?

Gdzie można kupić kolekcjonerskie hologramy ELS i ELD?

Kolekcjonowanie i sprzedaż naklejek na legitymacje ELS i ELD jest całkowicie legalna, ale warto wiedzieć, że za posługiwanie się hologramem kolekcjonerskim w celu uzyskania zniżek grozi kara ograniczenia lub pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat. Sprzedaż kolekcjonerskich hologramów jest zgodna z polskim prawem, dlatego naklejki do legitymacji studenckiej i doktoranckiej dostępne są w specjalistycznych sklepach internetowych, a także w serwisach aukcyjnych czy na lokalnych grupach w mediach społecznościowych w takich miastach jak: Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Białystok, Bydgoszcz, Katowice, Łódź, Białystok, Szczecin czy Gliwice.  Oferty osób prywatnych na takich portalach jak: Allegro czy OLX nie gwarantują autentyczności hologramów kolekcjonerskich, dlatego warto sprawdzić hologramy kolekcjonerskie i opinie i wybrać specjalistyczny sklep zajmujący się sprzedażą oryginalnych naklejek na legitymacje ELS i ELD. Dlaczego warto zamówić hologramy w profesjonalnym sklepie dla kolekcjonerów? Głównym powodem jest gwarancja zakupu oryginalnej naklejki  z aktualną datą ważności. Specjalistyczne sklepy takie jak: Hologramykolekcjonerskie24.com oferują oryginalne naklejki do legitymacji studenckiej i doktoranckiej wszystkich uczelni wyższych w Polsce, dzięki czemu łatwo znaleźć interesującą naklejkę na aktualny semestr. Sklep online z naklejkami ELS i ELD to także możliwość uzupełnienia kolekcji o hologramy z poprzednich edycji. Specjalistyczne strony internetowe to gwarancja szerokiej oferty, atrakcyjnych cen i szybkiej dostawy na terenie całego kraju, co potwierdzają opinie zadowolonych kolekcjonerów. Przed podjęciem decyzji o zakupie naklejek studenckich i doktoranckich warto sprawdzić ofertę sklepu internetowego oraz opinie klientów, co pozwoli powiększyć kolekcję hologramów w bezpieczny sposób. Profesjonalny sklep z hologramami kolekcjonerskimi to także idealne miejsce dla wszystkich, którzy chcą kupić aktualną naklejkę ELS ze względów sentymentalnych lub jako nietuzinkowy prezent z okazji urodzin czy awansu zawodowego dla znajomego absolwenta.

Exit mobile version